Klientų atsiliepimai

Rašyti naują atsiliepimą
fotoknyga.com
Sveiki. Maloniai prašome perskaityti instrukcijas dėl programos instaliavimo, taip pat palengvinimui įkėlėme video: https://m.youtube.com/watch?v=WVKTTMfKOOI Dėkojame už nuomones ir pastabas.
Lukas
dėl programos tai, mažiau reikia valgyti produktų su E ir geriau suprasite. Programa gera, fotoknygos kokybė gera: just do it!
Vilija
Viskas labai šaunu. Maketavau knygą 2 kartus,nes ne taip išsaugojau ir pirmoji dingo :D Bet darydama antrą pastebejau kur bus viršelis, būčiau nesupratusi. Labai greitai pristatė. Per vieną dieną nuo užsakymo ne tik pagamino, bet ir į namus pristatė. Super greitai viskas. Užsakymas pavyko sklandžiai,sakyčiau labai gera visa sistema. Būtinai sakysiuosi dar pas jus,nes jau viską mokėsiu. Nemačiau dar knygos, bet mama sakė, kad labai gražu :) Labai laukiu pamatyti :) ////Dėkui už atsiliepimą///:)
Fotoknyga.com informacija
Jei reikia pagalbos rašykite į mūsų elektroninį paštą, jei rašote čia, padėti negalėsime, nes nematome Jūsų el. pašto adreso. Mūsų el. paštas: info@fotoknyga.com
Rusnė
Naudoju Windows operacinę sistemą, Windows 7. Labai reikia fotoknygos, tačiau programos, kurią parsisiunčiau, man neatidaro. Mėto kažkokius errorus, exceptionus. Gal galite padėti?/// Sveiki, kartai būna, kad neveikia. Reiktų bandyti kitame kompiuteryje.
Miglė
Kaip nesąžininga dėti ne visus komentarus...
Miglė
Gana ilgai maketavausi fotoknygą, o kai norėjau ją užsakyti, programa užstrigo. Kai kreipiausi į fotoserviso darbuotojus, man paaiškino, kad viena nuotrauka negali būti didesnė, nei 4Mb. Buvo labai apmaudu, kad šios informacijos niekur nemačiau prieš pradėdama maketuoti, taigi teko viską per daryti iš naujo (visos mano nuotraukos buvo didesnės, nei 4Mb).
Raimundas
Kur būtų galima pačiupinėti tokios fotoknygos pavyzdį?/// Sveiki. Pavyzdžius gaima pažiūrėti mūsų salonuose. Žiūrėkite skyrelį kontaktai.
Nijolė
Programa labai lengvai pavyko paleisti-viskas veikė.O ir knygą susikūriau per gerą pusdienį-super!Man labai patiko visas maketavimo procesas.Nors pirmas blynas ir truputį man prisvilo(nesupratau,kur bus viršelis...),bet iš esmės labai patiko.Ačiū.Būtinai Jus rekomenduosiu ir kitiems.Su nekantrumu laukiu knygos!!!
Ernesta
Siais metais ir vel uzsakiau fotoknyga is fotoserviso, bet galiu pasakyti, kad praejusiais metais fotoknyga buvo ideta i plastmasini idekla, kurio siais metais pasigedau, o kaina per viena menesi pakilo keliom desimtim litu... Gal ir kitur vertes paieskoti analogiskos prekes... /// Fotoknygos atsakymas: Sveiki, dėkui, už nuomonę. Šiuo metu gaminsime naujas pakuotes, nes Jūsų minėtosios jau baigiasi, todėl, kol kas fotoknygų neįpakuojame, o pateikiame firminiuose "Fotoserviso" maišeliuose. Jei fotoknyga siunčiama, įpakuojame kaip ir visada į saugų ir paminkštintą voką. O dėl fotoknygų kainų norėtume pabrėžti, kad mūsų fotoknygos spausdinamos naudojant "Kodak" profesionalų fotopopierių, todėl jo savikaina šiek tiek išaugusi, be to mūsų kaip fotoknygų gamintojų kainos, būtent naudojant fotopopierių nėra pakankamai nedidelės.
Marija
Neveikia Jusu programa//// Sveiki! Programa veikia Windows 98, Windows 2000, Windows Vista, Windows XP, Windows 7 aplinkose. Jei naudojate proxy serverį programa neveiks, taip pat programa neveiks MAC aplinkoje.
Aleksandra
///laba diena,bandziau irasyti jusu programa gal jau koki 4 karta,iraso,bet padaryti nieko neduoda arba as kazko nezynau? =) padekyt,nes tikrai labai noriu fotoknygos =) /// Sveiki, galbūt naudojate ne Windows operacinę sistemą? Galbūt jūs galite parašyti mums į paštą info@fotoknyga.com, kad žinotume tiksliau, kuo galime padėti.
Ernesta
Šiais metais dovanojau pačios sukurtą, o Fotoserviso padarytą fotoknygą dovanų Kalėdoms. Tikrai buvau nustebinta gaminio kokybe, Fotoserviso darbuotojų paslaugumu, o visiems, kam dovanojau, ypač patiko originali ir asmeniška dovana! Jei kainos nekils, būtinai ateity dar naudosiuos jų paslaugomis. Ačiū.
Gabrielė
Klausimus ir atsiliepimus perskaičiau ir iš tikro nesuprantu: kietu ar minkštu viršeliu bus fotoknyga? ///Fotoknygos atsakymas/// Mūsų fotoknygos viršelis- minkšti laminuoti lapai, dėl to jie yra kietesni. Tai būtų tarpinis variantas tarp kieto ir minkšto viršelio.
Darius
knyga ysivaizdavau normaliais puslapiais. o siu knygu puslapiai panasus y vaikisku kniguciu, galetu buti normalus puslapiai kaip normaliose knygose ///fotoknygos atsakymas/// Mūsų fotoknygų lapai klijuojami tarpusavyje, todėl puslapiai standesni ir ilgaamžiškesni už įprastines knygas.
Andra
O kaip kokybe? ///fotoknyga.com atsakymas/// Mes spausdiname ne poligrafiniu būdu, todėl kokybė geresnė. Tai lygiai toks pats spausdinimo būdas, kuri naudoja skaitmeninės fotolaboratorijos ir spausdina klientams nuotraukas.
Erika
O man isviso: parsisiunciau, isirasiau ir nepaleidzia ir nesuprantu kodel.gal zinot kodel taip yra? ///fotoknyga.com atsakymas/// Sveiki, parašykite mums į info@fotoknyga.com, nes neturime kontaktų, kad galėtume padėti Jums.
Asta
Tikrai fotopopierius atrodo labai kokybiškai ir solidžiai
Donatas
Man patiko tai, kad fotoknyga atspausdinta ant fotopopieriaus, tai zymiai geriau nei poligrafija.
Vaidotas
Labai smagu, kad pačiam yra galimybė susikurti fotoknygą parsisiuntus programą.

RegistracijaNaujienos

Užsisakykite fotoknygas jau dabar!

Nauja fotoknygų atsiėmimo vieta Vilniuje