Apie fotoknygą

Atsiradus skaitmeniniams fotoaparatams ir galimybėms neišeinant iš namų spausdintis nuotraukas, siūlome vis populiarėjančią paslaugą- fotoknygą. Vietoje įprastinio albumo, kuriame nuotraukos klijuojamos lipdukais arba įdedamos į kišenėles, fotoknygoje nuotraukos yra tiesiog spausdinamos naudojant aukštos kokybės fotopopierių. Jums nereikia klijuoti nuotraukų, jos niekur neiškris ir nepasimes. Galutinis rezultatas- fotoknyga atrodo lygiai tokia pati, kaip ir įprastinė knyga nusipirkta iš knygyno. Įdomu tai, kad Jūs pats esate knygos autorius ir dizaineris, tokiu pačių kaip Jūsų susikurtų fotoknygų nerasite, nes jos yra unikalios. Tai puiki galimybė ne tik save išbandyti dizaino srityje bet ir sukurti ypatingą dovaną.

Mūsų fotoknygų išskirtinumai:
  • Mes nekerpame lapų per vidurį, todėl nenukenčia Jūsų fotonuotraukų kokybė, o kartu galbūt ir Jūsų svarbiausias vaizdas, kuris kartais būna kaip tik perlenkiamoje vietoje. Tai išties didelis privalumas, ypač tiems, kurie mėgsta panoraminį vaizdą.
  • Fotoknygoms naudojame Kodak profesionalų fotopopierių, RA-4 fotoprocesą. O tai garantuoja, kad Jūsų nuotraukos, esant normaliai kambario temperatūrai ir drėgnumui išlieka nepakitusios apie 200 metų. Taigi, puikus prisiminimas ilgam laikui.
  • Kodak fotopopierius atsparesnis lankstymams, spalvos neišbluks ir nenusitrins net ir po daugelio vartymų suklijavimo vietose.
  • Jūs galite patalpinti daugiau nei 200 nuotraukų į maketuojamąjį albumą.
  • Mūsų fotoknygos viršelis yra padengtas laminatu. Tai apsaugo ir nuo subraižymų ir kito aplinkos poveikio.


     
 

 

      

    

 

Įvairiausius mūsų programos privalumus ir keletą patarimų galite rasti čia.

Parsisiųsti programą galite paspaudę ant šios nuorodos: siųstis.

Programos naudojimosi instrukciją rasite čia: INSTRUKCIJA.

Išlaisvinkite savo vaizduotę ir pradėkite šiandien!
Sumaketavę fotoknygą, užsiregistruokite mūsų puslapyje čia: registracija.

Pateikite užsakymą mūsų svetainėje ir atsiimkite fotoknygą mūsų salonuose arba rinkitės pristatymą į namus.
Linkime Jums geriausių įspūdžių dirbant su mūsų maketavimo programa!


RegistracijaNaujienos

Užsisakykite fotoknygas jau dabar!

Nauja fotoknygų atsiėmimo vieta Vilniuje